Doprava a platba

 

Provozovatelé internetového obchodu slavimestylove.eu

Karel Kolář
IČ:87929422
Nad Hvížďalkou 513/21
Soběslav 392 01
(Dále jen "sprostředkovatel")

A dodavatel

BalonkyPraha.cz
IČ:71862013
DIČ:CZ8602250404
U Libeňského pivovaru 18,
180 00 Praha 8
(Dále jen "Prodávající")

Dodací lhůty

Dodací lhůty jsou stanoveny individuálně pro každé jednotlivé zboží, v závislosti na skladových zásobách uvedeného zboží a na způsobu doručení a provedení platby.

Pokud je zboží na skladě obecně platí, že zboží je doručeno od 1 do 5 dnů po vaší objednávce v případě doručení zboží na dobírku V případě prodloužení smlouvou stanovené lhůty dodání musí prodávající kontaktovat kupujícího prostřednictvím emailu nebo telefonu a navrhnou náhradní řešení vyřízení objednávky.

Doručení zásilky

Prostřednictvím přepravní společnosti bude zboží doručeno na dobírku za stanovenou cenu za dodání, která je připočítána k objednávce. Pokud bude zboží skladem nepřesáhne dodací lhůtu osmi dnů. Dodávku zasíláme přepravní službou Geis, kde lze doručit zboží i do druhého dne od podání. Zásilku je možné sledovat na stránkách www.geis.cz. Za případné nedostatky ve službách přepravní společnosti, či poškození zásilky neneseme odpovědnost.

Doručení balonků plněných heliem pomocí služby BalonKurýr, služba je zpoplatněna dle níže uvedených sazeb. Služba je platná pro ČR.

Jiným způsobem dodání, zásilkovou službou či osobním odběrem, je doručení zpoplatněno částkou dohodnutou mezi prodávajícím a kupujícím.

 

Geis doručení: 80 Kč  

 

Geis dobírka: 25 Kč

Cena doručení do Slovenské republiky:

Cena poštovného: 4,38 €

Dobírka: 1,5 €

 

Platba zboží

Platbu na dobírku hradí kupující při odběru zboží. 

Platbu předem zasílá kupující s uvedením čísla objednávky a to převodním příkazem na účet prodávajícího 2690060287/5500. V případě platby předem platí, že podnět k vyskladnění a následné  expedici zásilky,  je vydán až po připsání peněžní částky od zákazníka na náš účet. Zboží je dodáno přepravní společností Geis.

Podmínky se řídí platnými zákony ČR.

Prodávající garantuje ceny stanovené v nabídce a to včetně DPH.

Náklady spojené s odesláním zboží (poštovné a balné, dobírka a případně další poplatky) pokud není stanoveno jinak, nese kupující. Výše poštovného, dle  způsobu doručení, se zohlední na faktuře v konečném součtu, kterou zákazník uvidí při uskutečnění objednávky prostřednictvím internetového portálu.

Převzetí zboží kupujícím

Kupující se zavazuje odebrat objednané a zaslané zboží a zaplatit cenu za zboží včetně nákladů za jeho doručení.

Převzetí zboží stvrzuje kupující podpisem na průvodním dokladu. Místem dodání zboží je kupujícím uvedená adresa na objednávkovém formuláři. Kupující se stává vlastníkem zboží po jeho zaplacení a uhrazení nákladů spojených s jeho doručením.

V případě nedoručitelnosti zásilky a zaplacení zboží předem, bude kupujícímu vrácena kupní cena zboží. Prodávající není povinen vrátit částku za vynaložené poplatky související s odebráním zboží.

Na zboží se vztahuje reklamační řád dle platného zákona.